Üye Kaydında
Hangi Evraklar Gerekli?

Evrakların doğru ve düzenli hazırlanması için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

Abonelik Sözleşmesi

Abonelik Sözlemesi
İndirmek için tıklayın. Sözleşmenin çıktısını aldıktan sonra, ilk ve son sayfada bulunan ABONE'ye ait bölümleri doldurmanz gerekmektedir. Tüm sayfalarda imza/paraf olması, son sayfada ise mühür/kaşe olması gerekmektedir.

SMS Göndermek

SMS Göndermek İsterseniz, Sms Sözleşmesi de doldurmanızı rica ediyoruz:
Üyelerinize duyuru, bilgilendirme ve özel gün tebrik mesajları göndermek isterseniz SMS Hizmeti satın almanız gerekmektedir. Derneğinizin başlıının tanımlanabilmesi için BTK tarafından aşağıda görlen evrakları da yollamanız gerekir:

SMS Göndermek İçin Hangi Evraklar Gerekli

SMS gönderimi yapabilmeniz için SMS Abonelik Sözleşmesini okuyarak doldurup, Kimlik Fotokopisi, Karar Defteri ve İkametgah Belgesi ile bize iletmeniz gerekir. Aşağıdaki adımları takip ederek bu işlemi yapabilirsiniz.
Sözleşme

Sms Abonelik Sözleşmesi
İndirmek için tıklayın. Sözleşmenin çıktısın aldıktan sonra, ilk ve son sayfada bulunan ABONE'ye ait bölmleri doldurmanız gerekmektedir. Tüm sayfalarda imza/paraf olması, son sayfada ise mühür/kaşe olması gerekmektedir.

Kimlik

Kimlik Fotokopisi
Hesap sahibine ait net okunur ve TC Kimlik numarası barındıran önlü arkalı kimlik fotokopisinin tarafımıza gnderilmesi gerekmektedir. Not: Kimlik fotokopisinin üzerine "Kolay Dernek Program ve SMS üyeliğim içindir, farklı amaçla kullanılamaz" ibaresi ekleyebilirsiniz.

Borç ve Tahsilat

Karar Defteri
Dernek/vakıf başkanlığın gösteren karar defteri veya seçim tutanağı örneği gönderilmesi gerekmektedir. Not: Dernek/vakf başkanı haricinde yaplan aboneliklerde, başkan tarafından imzalanmış Yetki Belgesi gereklidir. Başkanının kimlik bilgileriyle açılan aboneliklerde ve başkan imzasını taşıyan sözleşmelerde ayrıca bu belgeye gerek yoktur. Belgelerde kaşe mecburidir.

Borç ve Tahsilat

İkametgah Belgesi
E-Devlet üzerinden alınmış İkametgah belgesi göndermelisiniz. Belgenizi almak için lütfen Tıklayın: İkametgah Belgesi Al